O Nas

Nasza firma

Firma Z P U H Wiesława i Antoni Plaskota powstała w 1989 roku. Naszym nadrzędnym celem jest stać się na rynku najbardziej konkurencyjną firmą, zajmując czołowe miejsce w jakości świadczonych usług. Dwór u Antoniego usytuowany jest w cichej i spokojnej okolicy. Sąsiedztwo lasu i bliskość natury a przy tym niewielka odległość od Radomia sprawiają iż Dwór u Antoniego to idealne miejsce zarówno na wypoczynek jak i spotkania biznesowe czy imprezy okolicznościowe.

Największym atutem Dworu u Antoniego jest pyszne jedzenie , klimatyczne miejsce a także lokalizacja . Położony przy skrzyżowaniu autostrady S7 z E7 zjazd z S7 nr 84 na Orońsko.

Wnętrza odzwierciedlają typową chatę w istnie góralskim stylu.

W Dworku po prostu się zakochasz. Miejsce z niesamowitym klimatem

Dwór u Antoniego to nie tylko idealne miejsce na wypoczynek w przytulnych wnętrzach, to także tradycyjne smaki naszej kuchni.To także a może przede wszystkim miejsce gdzie spełniają sie marzenia o tych najpiękniejszych i najważniejszych uroczystościach w waszym życiu. To niezwykłe miejsce od kilkunastu lat tworzymy dla was z pasją i zaangażowaniem z radością dzieląc się z wami tym co najlepsze. Wierzymy że pokochacie je tak mocno jak my . Nasz obiekt jest w stanie pomieścić 96 osób w komfortowo i przytulnie urządzonych pokojach. Z wielką przyjemnością podejmiemy się organizacją wesela, jakiego pragniesz. Jesteśmy elastyczni w konstruowaniu oferty a także na każdym etapie służymy pomocą radą i doświadczeniem. Dysponujemy przestronna salą weselna którą możemy zaaranżować na uroczystość do 300 osób Oprócz tego posiadamy klika mniejszych sal.