Imprezy

I inne

Ślub

Dzień zaślubin dla Młodej Pary to szczególny dzień. Nowożeńcy w dniu tym dzielą swoje szczęście w gronie rodzinnym i zaproszonych gości. Ta wyjątkowa chwila wymaga doskonałej oprawy oraz doskonałej organizacji.Zapraszamy wszystkie przyszłe młode pary do skorzystania z oferty zajazdu u Antoniego. Zawsze jest tak, że organizacja takiej imprezy wiąże się ze stresem i koniecznością uczestnictwa w przygotowaniach nowożeńców.W naszym zajeździe Narzeczeni spotkają się z profesjonalnym doradztwem przebiegu całej imprezy. Pomożemy w doborze odpowiedniego menu, wystroju i harmonogramu imprezy. Dzięki długoletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować przebieg zabawy na najwyższym poziomie, pełną kompleksowość oraz co za tym idzie stu procentową gwarancję zadowolenia. Przyjęcie weselne w naszym lokalu to niezapomniane chwile. Zaproszeni goście z pewnością będą pamiętać profesjonalną obsługę, piekne otoczenie oraz wystrój wnętrza lokalu.Do Państwa dyspozycji jest zespół kucharzy, których zadaniem jest zadowolić każde nawet najbardziej wybredne podniebienie. Pracownicy zadbają o to aby dobre samopoczucie gości i obsługę na takim poziomie,aby przyjęcie na długo zostało zapamiętane i zostało mile wspominane.Wybór zajazdu u Antoniego na miejsca przyjęcia weselnego to gwarancja udanej zabawy Gości i Młodej Pary. Aby zapoznać się z ofertą zapraszamy do kontaktu.

Komunia Święta

Dla dzieci, rodziców i najbliższej rodziny I Komunia Święta to ważna uroczystość. Warto skupić się w tym dniu na naszych dzieciach i towarzyszyć im w tym doniosłym momeńcie. Zachęcamy wszystkich rodziców będących i czytających w tym momeńcie naszą stronę internetową do oddania tej imprezy w nasze ręce, abyście mogli Państwo w pełni towarzyszyć dziecku w pierwszej drodze do Eucharystii. Zajazd u Antoniego to wyjątkowe miejsce na przyjęcie dla rodziny, gdzie można w tym dniu cieszyć się tą chwilą. Aranżacja wnętrza oraz ciekawy ogród to miejsce gdzie dzień ten można uwiecznić grono rodzinne zapomoca aparatu fotograficznego. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę oraz doradztwo w kwestii doboru menu. Uwzględniamy szczególne życzenia odnośnie kuchni czy też samej obsługi imprezy. Wyjątkowa kuchnia oparta na menu kuchni staropolskiej i jej recepturach napewno zostanie mile zapamiętana przez gości. Prosimy o kontakt w sprawie takich uroczystości, z chęcią odpowiemy na dodatkowe pytania.

Chrzciny

Dzień chrztu świętego to ważny dzień w życiu nowego członka rodziny i dla całej rodziny. Zapraszamy Państwa do zorganizowania takiego spotkania w naszej karczmie. Warto zadbać o to aby uroczystość ta miała specjalną oprawę. Staramy się aby nasi Klienci byli zadowoleni z obsługi w zajeździe u Antoniego. Dostosujemy menu do Państwa życzeń i sugestii, pomagamy w doborze dań, dzielimy się doświadczeniem oraz podpowiadamy sprawdzone rozwiązania. Profesjonalna kuchnia oraz obsługa zapewni Państwu imprezę na najwyższym poziomie. Dzięki naszemu doświadczeniu w organizacji tego typu przyjęć w dniu tym będziecie mogli się Państwo skupić na emocjach i najważniejszym bohaterze tego dnia, nie troszcząc się o inne sprawy. Natomiast swojski klimat karczmy pozwoli aby impreza była długo zapamiętana przez gości. Zapraszamy do kontaktu w sprawie organizacji chrztu świętego w naszym zajeździe u Antoniego i zadawania dodatkowych pytań, z przyjemnością na nie odpowiemy

IMPREZY FIRMOWE

Zapraszamy Państwa do organizacji imprez biznesowych w niezwykłych otoczeniu i scenerii. Spotkania takie można urozmaicić korzystając z naszych stanowisk do gry w kręgle. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie wyżywienia i organiizacji samej imprezy. Naszym zadaniem jest podpowiedzieć naszym Klientom jak ma przebiegać taka uroczystość. Czynimy to korzystając z naszego długoletniego doświadczenia. Wiemy, że tego typu uroczystści muszą mieć niecodzienną scenerię a to znajdziecie Państwo w naszej Karczmie u Antoniego. Wystrój wnętrz odnoszący się do staropolskiej tradycji. Posiadamy również ogród gdzie w okresie letnim można zjeść czy napić się pod "strzechą". Tutaj zapraszamy do galerii strony internetowej. Zrobimy wszystko aby nasza kuchnia zadowoliła każde podniebienie. Sprawdzone staropolskie receptury zapewniają prawdziwy głęboki smak i niepowtarzalny aromat każdego dania. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i wyjątkowo. Liczymy się z sugestiami naszych Klientów i możemy realizować specjalne zamówienia. Profesjonalna obsługa, doskonała kuchnia, miła atmosfera zajazdu u Antoniego sprawi, że Wasza impreza będzie na wysokim poziomie. To miejsce jest idealną restauracją gdzie możecie szanowni Państwo zorganizować takie spotkanie. Zadowolenie i satysfakcja naszych gości są dla nas najważniejsze.

Imprezy rodzinne

W tradycji słowiańskiej to uroczyste spotkania z powodu bliskiej osoby. Takie rodzinne zebrania mają na celu wspomnienie zmarłego oraz pocieszenie najbliższych, którzy żyli blisko nieżyjącej osoby. Zajazd u Antoniego oferuje usługi w zakresie organizacji styp. Pomagamy w przygotowaniu tego rodzinnego spotkania w naszym lokalu. Wiemy , że jest to trudny okres w życiu rodziny, który wymaga wyciszenia i spokoju. Zajmiemy się odpowiednią aranżacją i organizacją spotkania. Doradzimy w kwestii menu, doboru napojów oraz zapewnimy odpowiedni nastrój lokalu aby nic nie przeszkadzało w czasie trwania rodzinnej kolacji. Z naszej strony gwarantujemy doskonałe przygotowanie. Zapewnimy obsługe na najwyższym poziomie, doskonałą organizację. Nasi kucharze zrobią wszystko aby zapewnić smaczne, świeże dania. Profesjonalna obsługa imprezy zapewni miła atmosferę. Zapraszamy do kontaktu w kwestii organizacji tego typu imprez.